Treści nauczania zawarte w programach nauczania przedmiotu "Wychowanie do życia w rodzinie" w poszczególnych klasach.

klasa 4.pdf
Adobe Acrobat Document 220.5 KB
klasa 5.pdf
Adobe Acrobat Document 805.8 KB
klasa 6.pdf
Adobe Acrobat Document 379.5 KB
klasa 7.pdf
Adobe Acrobat Document 238.8 KB
Klasa 8.pdf
Adobe Acrobat Document 453.3 KB

Jeśli szukacie Państwo dla swojego dziecka szkoły, która zapewni mu odpowiedni poziom edukacji oraz możliwość rozwijania własnych zainteresowań w miłej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej to właśnie nasza szkoła w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły i wyrażania opinii oraz uwag.

                                 Naszym uczniom zapewniamy:

 - nowocześnie wyposażone sale lekcyjne

0

I, II, III

 - pracownię komputerową

 - pracownię językową

 - boisko z nawierzchnią tartanową

- możliwość korzystania z boiska trawiastego KS Konopianka

 - bibliotekę

 - świetlicę

 - stołówkę

 - pełnowymiarową salę gimnastyczną

 - plac zabaw dla dzieci

 - naukę języka angielskiego od klasy O

- nauka dwóch języków obcych w kl. VII-VIII

  • język angielski obowiązkowy
  • język rosyjski dodatkowy

 - otwartość na potrzeby uczniów niepełnosprawnych

                                     Zajęcia specjalistyczne:

zajęcia rewalidacyjne 

mgr Anna Borowa




mgr Monika Piotrkowska



zajęcia logopedyczne

mgr Iwona Świderska



Realizujemy projekt " Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe "Moja przyszłość" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego"

Zajęcia rozwijające - koło przyrodnicze - mgr Radosław Chodowski

Zajęcia wyrównawcze z informatyki - mgr Radosław Chodowski

Zajęcia wyrównawcze z matematyki - mgr Małgorzata Makówka

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu kl. VI - mgr Agnieszka Szweig-Sokołowska

Zajęcia rozwijające - koło historyczne - mgr Joanna Dobkowska

Zajęcia wyrównawcze z jęz. rosyjskiego - mgr Karolina Kowalska

Zajęcia rekreacyjno-sportowe - mgr Sławomir Wroński

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl.I - mgr Katarzyna Wiącek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. II - mgr Anna Kącka

Zajęcia rozwijające - koło teatralne- mgr Hanna Rzemieniewska, mgr Ewelina Wichrowska

Zajęcia rozwijające - koło muzycvzne - mgr Magdalena Ogrodzińska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. Oa - mgr Małgorzata Zalewska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. Ob - mgr Janina Załuska

 

Programy realizowane w naszej szkole w roku szkolnym 2014/2015 to:

  • „Bezpieczna i przyjazna szkoła”
  • „Odblaskowa Szkoła”
  • „Klub Bezpiecznego Puchatka”
  • „Mleko w szkole”
  • „Radosny uśmiech-Radosna przyszłość”
  • „Nie pal przy mnie proszę”
  • „Dzieciństwo bez próchnicy”
  • „Umiem pływać”
  • „Owoce w szkole”     
  • „Upowszechnianie sportów zimowych”
  • ,,Trzymaj formę"